Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Starověký Egypt je jednou z těch absolutně nejzajímavějších epoch historie lidstva. Doba plná faraonů, pyramid, ale zároveň třeba i období, kdy žila slavná Kleopatra, Tutanchamon a mnohé další slavné osobnosti časů dávno minulých, něčím fascinuje celou řadu z nás již od nepaměti. Právě tam vás zavede budovatelská strategie Anocris. Vrátíte se tak do časů 3000 let před letopočtem, kdy země kolem řeky Nil začala teprve vzkvétat a vy jí v tom máte pomoci.

Anocris

O co tedy přesně jde? Jak už bylo tak trochu naznačeno, jedná se u budovatelskou strategii, tudíž budete budovat, pochopitelně. Vaším úkolem je pak postupně vybudovat z počáteční osady velkou civilizaci, a to ideálně takovou, která se svou velkolepostí a pokrokem zařadí mezi ty vůbec největší v historii. Velice zajímavá je poté možnost spolupracovat s Bohy. Můžete je požádat o radu, pakliže se dostane do situace, kdy nebudete vědět, jak dál. Kdo to může říct? Stejně tak se můžete spojit s ostatními faraóny a vytvořit tak něco skutečně obrovského a podmanit si společně celou říši. Hra vám toho nabízí ovšem mnohem více. 

Stavte, bojujte, spolupracujte


Bude to sice chtít nějakou tu trpělivost a pár hodin obětovaných na oltář hraní, ale výsledek bude rozhodně stát za to. Budete se tak poté moci kochat obrovským impériem, které se vám podaří vystavět. Nezapomínejte ale, že stavět pyramidy a obrovské paláce je jen jedním z mnoha aspektů hry. Stejně tak se musíte starat o svou armádu a dbát na to, aby byla konkurenceschopná a v ideálním případě samozřejmě neporazitelná. Hrozba bitev a válek totiž nebyla mockrát v dějinách tak silná jako právě tehdy. 

Třebaže se jedná o online prohlížečovou hru, Anocris nabízí i velice hezké grafické zpracování v motivech Egypta. Pro každého fanouška či zájemce o historii, potažmo dějiny Egypta, se jedná o zajímavou příležitost, jak si své znalosti zase o něco prohloubit. Zaplňte tedy egyptskou mapu na svém digitálním papyru. Civilizace se sama nepostaví! 

Podobné Hry