Online Hry

<strong>Mech Arena</strong> World of Tanks Conqueror’s Blade Rail Nation Travian Forge of Empires

Conqueror’s Blade je bitevní strategie ze středověku. Tento titul patří mezi free-to-play hry, které bychom mohli zařadit do žánru MMO. Nabízí tahovou strategii a možnost využití taktiky v reálném čase v online bitvách. Do značné míry se tak podobá sérii Total War nebo Command & Conquer.

Hráči mohou přímo převzít kontrolu nad válečným velitelem, který bude vydávat rozkazy plukům. Ty ho budou oddaně následovat do bitvy.

Conqueror’s Blade vám tak otevře vstup do epické středověké bitvy za účasti více hráčů. Vaším úkolem je nejen zvítězit v boji, ale také sbírat různé suroviny a posilovat moc svého impéria. Zároveň budete království pod svou nadvládou rozšiřovat i díky dobývání nových území.

Jako hráč si můžete vybrat z celkem 12 typů bojovníků. Patří mezi ně například polští husaři, zvaní též husaři okřídlení, kteří do armády polsko-litevské unie patřili v 16. až 18. století. Ve hře se objevují taktéž španělské tercie známé ze století 16. a 17.

Hra, ve které se bojuje, ale nejen to

Přizpůsobit si na něm můžete pohlaví a vzhled. Důležitější však je to, že každá postava má svou vlastní specializaci.

Každá totiž využívá odlišné zbraně. Patří mezi ně například dlouhý a krátký meč a štít, mušketa nebo luk. Nechybí zde ovšem ani nabídka poněkud exotičtěji vyhlížejících zbraní, jako je například japonský bojový meč nodachi.

Využít můžete taktéž unikátní mechaniku svých jednotek, například léčení. Vzhledem k tomu, že neustále přibývají jednotky nové, vyžaduje to od vás stálou pozornost věnovanou hře a úpravu bitevní strategie. S Conqueror’s Blade se zkrátka nikdy nebudete nudit.

K dispozici je 5 typů vyrovnaných bitev: Standard Battles, Territory Wars, Expeditions, Events a Ranked Battles.

Nečekají vás samozřejmě výhradně bitvy. Musíte totiž myslet i na kooperaci. S ostatními hráči se budete spojovat do aliancí. Sdružování do cechovního systému vám pomůže především v rozsáhlejších bitvách a územních válkách. Jednotlivé týmy může tvořit až 15 hráčů.

Podobné Hry