Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Nekonečné možnosti pro vaše vozidla

Crossout je akční hra, která sebe samotnou definuje jakožto postapokalyptické MMO. Patří do žánru automobilových bojových her.

Nabízí režim multiplayer, v jehož rámci se budete muset ve specializovaných módech postavit ostatním hráčům. Tísnivou atmosféru dokreslují kulisy postapokalyptického světa, který zničila mimozemská invaze i nepříliš zdařilé experimenty na lidstvu.

Hra nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení vašeho vozidla. Postup ve hře tak můžete snadno využít pro zisk nových plánů, součástek i vozidel. Bojové vozidlo každého hráče je přitom ve hře Crossout omezeno pouze vaší představivostí a dvěma povinnými součástmi, které musí být integrovány do každého designu: kabinou a podvozkem (rámem).

Společně s módem na úpravu vozidel je v Crossoutu implementován i unikátní fyzikální model. Jakožto hráč tedy musíte brát v úvahu těžiště, hmotnost, umístění i rozmístění jednotlivých dílů, neboť to má stěžejní vliv na dynamiku hy. Nadměrně těžké vozidlo se může při příliš rychlém otáčení nebo při pohybu na nerovném terénu převrátit. Těžké stroje mají i větší potíže s navigací.

Unikátní bitvy a hodiny zábavy

Do hry je rovněž integrován mód poškození. To znamená, že bojové vozidlo je funkční, pokud nejsou zničeny jeho důležité součásti. Každé vozidlo zůstává „aktivní“ do okamžiku, pokud není zničena jeho kabina. Předtím však může přijít o další části včetně pancíře, kol a výzbroje, což ho účinně ochromí nebo zneškodní.

Proti svým soupeřům se postavíte v herním módu PvP a PvE. Jednotlivé bitvy pak probíhají v reálném čase a účastní se jich vždy dva týmy hráčů a účastníků s umělou inteligencí. Rozděleni taktéž budete na několik frakcí. Abyste zvítězili, musíte zlikvidovat nepřátelský tým, dobýt základnu nebo splnit v závislosti na herním režimu jiné důležité cíle.

Rozmanitost, kterou byste ve zpustlém světě rozhodně nehledali, právě to je hlavní devizou Crossout. S velkým množstvím komponent si vytvoříte jedinečná vozidla a zažijete mnoho zábavy.

Podobné Hry