Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Přidej se do světa Elvenaru a začni budovat své vlastní město. Elvenar je budovatelská strategie, kde můžeš síly svých jednotek poměřovat s temnými jednotkami cizích provincií.

Vyber si, zda chceš budovat lidské město nebo sídlo elfů, vytvoř si své přihlašovací údaje a ihned můžeš začít hrát. Začni kolem svého hlavního sídla stavět obytné budovy, které ti budou přinášet daně od obyvatel města. Postav dílny, které budou vyrábět chléb a nápoje pro obyvatele a tvé hladové jednotky. Stavěj také budovy a sochy pro kulturní vyžití obyvatel, nezapomeň také na silnice, které budou spojovat budovy se srdcem tvého města, hlavním sídlem.

Vylepšuj úrovně svých budov a zkoumej nové technologie stavby. Postupně se naučíš stavět tržiště, kasárny či manufaktury na mramor, ocel či dřevo. Vyzkoumej akademii kouzel a uč se různá kouzla.

Plň příběhové úkoly, zvedej úroveň budov a města a sbírej odměny. Nezapomeň se zúčastňovat různých událostí a akcí, ve kterých se dají vyhrát skvělé odměny. Prozkoumej své možnosti a přidej se do společenství.

Čeká na tebe také globální mapa světa. Podívej se na ní a prozkoumej své okolí. V sousedství najdeš cizí provincie, do kterých můžeš zavítat. Získávej tam relikvie a bojuj s temnými příšerami v epickém boji. Nebo bojovat nemusíš. Při střetu v provinciích máš na výběr mezi vyjednáváním a bojem. Co uděláš ty? Zaplatíš a odejdeš v míru, anebo se v tobě probudí válečný stratég?

Prohlídnout si můžeš také sousední města. Pomáhej sousedům a pěstuj dobré obchodní vztahy.

Mezi světy můžeš libovolně přepínat a mít elfí i lidské město najednou.

Elvenar je svět plný čar, kouzel a temných příšer. Ochraňuj před nimi své město a dávej si pozor na nepřátele. Vyjednávej, bojuj, sbírej odměny a materiály na stavbu města, trénuj své jednotky a rozšiřuj jejich počty. Neváhej a připoj se k tomuto světu.

Podobné Hry