Online Hry

World of Tanks Conqueror’s Blade Rail Nation Travian Forge of Empires War Thunder

Krvavá řež proti zombíkům

Left to survive je akční hra, která patří do žánru stříleček. Zavede vás do postapokalyptického světa, kde bude vaším důležitým cílem především v této mrtvé krajině přežít. Nebezpečí v ní přitom číhá doslova číhá na každém kroku.

Co vás ve hře čeká? Budete moci pořádat výzvy, v nichž na souboj vyzvete ostatní hráče, zapojíte se do turnajů, ale také budete přepadávat základny.

K tomu, abyste v této ultimátní střílečce zvládli obstát, budete potřebovat sesbírat nejen veškerou odvahu, ale i dostupné zbraně. Proti doslova všudypřítomné armádě zombies budete bojovat pomocí pušek, granátů, brokovnic a všeho ostatního, co máte ve svém arzenálu.

Na souboj můžete vyzvat dokonce i zombie bosse. Zvládnete se ubránit i proti zombíkům, kteří umí skákat, nosí policejní brnění nebo vybuchují toxickým plynem?

Cíl: Přežít

Vybudujte si svou základu, kterou nezapomeňte důkladně opevnit, abyste se ubránili útokům nepřátel. Tím si zajistíte bezpečné útočiště a pomůžete zachránit poslední přeživší. Vlastní základna vám zároveň umožní vyrábět potraviny a ostatní suroviny, vyzbrojit své hrdiny jedinečnými schopnostmi i upravovat zbraně.

Vašim úkolem však bude i ofenziva. Dostaňte se k vrtulníku a zničte nepřátelské základny, abyste dokázali sebrat jejich zdroje. Vaši nepřátelé se musejí mít na pozoru, až rozpoutáte doslova ohnivou kulometnou smršť.

A pokud si nemyslíte, že smrtící zombie je to nejhorší, co vás v apokalyptickém světě může potkat, vyzkoušejte si ještě další možnosti. Schopnosti přežít můžete otestovat proti živým hráčům v sólo zápasech a zápasech 2v2.

Nezbytná spolupráce

Spojit se můžete i s dalšími frakcemi ostatních hráčů. Tyto zápasy lze zároveň pojmout jako trénink před samotnými boji se zombies.

Čeká vás tedy náročná mise: Budujte, upravujte a braňte svůj tábor před zombíky a konkurenčními frakcemi. Hledejte přeživší, shromažďujte materiály a spojte se, abyste dokázali, že právě vy umíte v tomto drsném postapokalyptickém světě přežít a dokážete tak zachránit lidskou rasu.