Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Vybudujte vlastní zoo

My Free Zoo je browserová hra. Jedná se o simulaci, která vám umožní si pořídit vlastní roztomilou zoologickou zahradu. Co všechno tento nijak jednoduchý úkol obnáší?

Postarat se budete muset v první řadě o blaho veškerých svých zvířat. Pravidelně je tak musíte hlavně krmit. Aby se vaši zvířecí svěřenci ve svých výbězích cítili dobře, neměli byste samozřejmě zapomenout jejich útočiště také opatřit dalšími prvky, a to nejen těmi přírodními, jako jsou jezírka, ale i hračkami.

Se šťastnými a spokojenými zvířaty se vám také snadno podaří odchovávat další mláďata. Pořizovat si navíc budete moci do své zoo i nové druhy zvířat včetně exotických přírůstků.

Žádná zoologická by nemohla fungovat bez návštěvníků. Zoo se tak musíte snažit pravidelně rozvíjet budováním dalších ohrad pro zvířata, ale i obchodů s občerstvením a suvenýry. Pro dekoraci nezapomeňte navíc přidat květinové záhonky a stromové aleje.

Postarejte se o blaho zvířat i návštěvníků

Základní mechanismus hry je jednoduchý: Čím lepší zoologická zahrada je, tím více přitáhne návštěvníků. A ti přinesou tím více peněz. Což znamená další možnosti rozšiřování vašeho zvířecího „impéria“.

Budete se však muset naučit i uvažovat strategicky. Jednotlivé výběhy totiž mají omezené kapacity. Navíc se automaticky nehodí pro každý živočišný druh. To vyžaduje přemýšlení nad tím, kam a která zvířata umístíte a jak se to promítne do rozvoje vaší zoo.

Budovatelská hra je dokonale nadčasová a poskytne vám mnoho hodin zábavy. Nevyžaduje však vysoké nasazení v podobě mnoha hodin hraní. A potěší jednoduchostí ovládání i méně zkušené hráče. Kromě hratelnosti vyniká i roztomilým grafickým zpracováním.

Ozvláštněním k poměrně jednoduchému výchozímu principu je pak systém karet. Všechny nakoupené prvky se umísťují na spodní lištu. Zároveň vám karetní systém dovoluje získat i balíčky bonusových karet. S jejich pomocí se můžete dostat k některým budovám nebo vzácným zvířatům.

Podobné Hry