Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Vybudujte z malé farmy prosperující podnik a získejte vliv v celé vesnici

My Little Farmies patří mezi strategické hry. Zavede vás do prostředí venkovské farmy. Váš úkol je jednoduchý a zároveň se jedná o opravdovou výzvu: Začněte s malým políčkem a několika domácími zvířaty a vybudujte z těchto skromných základů velkou prosperující farmu.

Pomohou vám k tomu získané suroviny. Pěstovat budete i v tomto virtuálním prostoru to, s čím se na farmě obvykle setkáte, tedy ovoce, zeleninu, stromy a obilí. Ty následně můžete prodat.

Na své farmičce tak pochopitelně nebudete sami, ale důležitými se pro vás stanou i ostatní obyvatelé vesnice, které se budete snažit proměnit ve své stálé zákazníky. Poté si můžete pořídit různorodá vylepšení. Vůbec nejdůležitějším prvkem jsou herní questy, odměny za jejich splnění jsou totiž vyšší a pomohou vám tak k dalšímu zvelebování.

Hra je zajímavá taktéž precizním vizuálním zpracováním. V My Little Farmies se klade důraz i na drobné detaily. Hru si proto zaručeně užijete nejen po stránce hratelnosti samotné, ale také na pohled. Navíc se ocitnete ve středověkých kulisách, které dodávají celému titulu bezmála pohádkový nádech.

Užijte si velké množství obsahu i pohodovou atmosféru v My Little Farmies

Svou farmu budete s postupujícím časem rozšiřovat o četné budovy. Postavit můžete třeba kuchyni, moštárnu nebo pekařství. Jednotlivé budovy lze také upgradovat, alespoň pokud k tomu máte dost virtuálních prostředků.

Kromě budovy budete můžete přidávat samozřejmě i rostliny, různá zvířata nebo dekorace. V konečném důsledku tak rozhodně nebude hra jen o vás. Zvelebovat budete postupně prakticky celou vesničku a navazovat díky tomu dokážete prostřednictvím My Little Farmies i četná virtuální přátelství.

Celý systém obsahu ve hře, jehož skutečně není málo, ozvláštňuje systém karet znázorňujících jednotlivé stavby, pole i plodiny.

Hra zároveň díky svému nijak náročnému tempu poskytuje příjemnou relaxaci a zároveň neklade nadměrné nároky i na nijak zkušené hráče. K tomu určitě přispívá i její intuitivní ovládání. My Little Farmies tak patří mezi tituly, které se jednoduše mohou pyšnit příjemnou atmosférou a zvládne vás bavit rozhodně opravdu dlouho.

Podobné Hry