Online Hry

World of Tanks Conqueror’s Blade Rail Nation Travian Forge of Empires War Thunder

Zažijte atmosféru kouzelného světa Jorvik

Původem švédský online simulátor jezdectví baví fanoušky už od roku 2011, kdy byl vydán poprvé. Ani v kontextu s mnoha modernějšími tituly však tato hra do dnešních dní na zábavnosti nijak neztratila. Již v roce roce 2017 překročila fanouškovská základna Star Stable asi 12 milionů registrovaných hráčů.

Star Stable vás zavede do prostředí koní a milovníků těchto ušlechtilých zvířat. Cílí zejména na dospívající slečny. Hra patří do žánru MMORPG, je tedy určena pro větší počet hráčů.

Koňské dobrodružství se odehrává na kouzelném ostrově Jorvik. Jeho vzrušující svět budete zkoumat rovnou z koňského hřbetu. Tato jedinečná zvířata však, pozor, vyžadují i náležitou péči. Na svých koních tak budete nejen jezdit a závodit, ale musíte se o ně i zodpovědně starat.

A samozřejmě nebudete v herním světě sami. Svá dobrodružství budete sdílet s přáteli z celého světa. Společně můžete na koních jezdit nebo zakládat jezdecké kluby. Během hry si máte možnost s ostatními také chatovat.

Účastněte se se svým koněm napínavých questů

A pozor, na vaší cestě vás čeká i mnoho napínavých výzev. Budete tak řešit různé questy a sledovat, jak se přímo před vašima očima píše unikátní příběh. Splnění questů vás zavede k novým předmětům a místům, pomůže vám získat peníze do hry a další zkušenosti.

Kromě zlepšování vlastních jezdeckých dovedností je především důležité snažit se budovat a posilovat pouto, které má každý hráč nebo spíše hráčka se svým koněm.

Hlavním mechanismem Star Stable je tak primárně plnit tyto úkoly a snažit se tím o co nejrychlejší postup ve hře. Od pátého levelu lze využít předplatné. Zakoupení prémiového účtu StarRider nicméně není úplně nutné, pokračovat lze bezplatně, hráč může hrát dále, ale nepostoupí do vyšších úrovní.

Star Stable je v současné nesmírně propracovaným ekosystémem, který nejen mladým slečnám dovolí užít si jedinečnou atmosféru světa koní v kulisách podařené 3D grafiky.