Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Hra, která vás určitě osloví. Plňte úkoly a vybudujte si vlivné impérium. Vysoká kvalita grafiky a příjemná atmosféra. Tak by se dala popsat hra Tentlan. 

Základní popis

Jedná se o strategickou hru, která se odehrává v době předkolumbovské Ameriky. Hra prosperuje skvělou grafikou a skvělým zážitkem ze hry. Tato hra vás zaručeně chytne. 

Registrace je velice rychlá. Vymyslíte si originální přezdívku, zadáte email a heslo a můžete začít hrát. Hru si tedy, může zahrát kdokoliv, starší 10 let. Tato hra byla vydána v 

červnu roku 2015 a od té doby si získala spoustu fanoušků, také, že není divu. Pokud vás baví tento typ her, je pro vás správnou volbou. 

Prostředí hry a cíl hry

Hráči začínají v deštném pralese, kde mají za cíl vybudovat své mocné impérium. Poté, co se zaregistrujete, budete uvedeni do hry. Následně budete muset postupně plnit úkoly. Tím prvním je „postavit Sluneční chrám“. Chrám budete potřebovat, aby vám do města přivedl potřebné obyvatele. Jako ve většině her, vám bude po začátku napomáhat a provázet průvodkyně Itzel, která vám vysvětlí, co dělají která tlačítka. 

Dalšími úkoly je postavit lom, či obsidiánový důl. Plnění úkolů je velice důležité, protože vám přináší odměny. 

Toto území Jižní Ameriky, moc her neobsahuje. Je to škoda, protože konkrétně říše Mayu je zajímavým prostředím. 

Jazyk

Všechny hráče, kteří nejsou obdarování skvělou angličtinou určitě ocení, že je hra dostupná i v češtině. 

Jak si vylepšit průběh hry?

I v této hře si můžete napomáhat. Díky čarovným rituálům, můžete měnit roční období k svému prospěchu. Verbovat a posílat jaguáří a orlí bojovníky. 

Můžete studovat hvězdy a vést své mayské obyvatelstvo k objevení tajuplného vesmíru a jejich tajemství. 

Nevýhody

Jako většina her, se i tato po čase okouká. Když ji již hrajete nějaký ten pátek, zkrátka do ní nebudete tak zapálení jako začátku. Nevýhodou hry je, že musíte stavět na předem vyznačená místa a nemůžete například domy přemisťovat. Můžete si zaplatit prémium verzi, ovšem ta nepřinese takové množství bonusů, jak by bylo vhodné.

Podobné Hry