Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Strategie Travian patří mezi nejznámější online hry určené pro webové prohlížeče, kterou svého času hrálo plno z nás, a to kupříkladu na Facebooku, kde se stala doslova fenoménem. Třebaže má dobu své největší slávy patrně už za sebou, jedná se o jednu z nejlepších budovatelských her v historii. Proto rozhodně stojí za vyzkoušení. Obzvlášť, pokud s ní dosud nemáte žádné zkušenosti.

O čem je Travian?

Travian je budovatelskou strategií, kde je vaším úkolem, jak už to u podobných her bývá, vybudovat co největší civilizaci, přičemž na počátku začínáte jen s malou vesničkou. Postupem času si pak založíte místa, která vám pomohou získat další suroviny pro stavební činnost – tudíž především dřevo, hlínu, železo a tak podobně. V zásadě zde tedy děláte tři činnosti – stavíte, bojujete a obchodujete. Vytváříte vlastní území, a to buď svou stavební činností nebo útočnými výboji proti nepřátelům s cílem získat jejich území pod svou vlastní nadvládu. V ideálním případě by se vám pak mělo podařit postavit div – podobný těm slavným ikonickým sedmi divům světa.

Titul jako takový vás zavede do dob dávno minulých. Máte přitom na výběr z několika národů, za které můžete hrát. Baví vás staří Egypťané? Nebo radši Galové? Římani? Vyberte si, co je vám milejší. Každý z těchto národů pak disponuje určitými výhodami, ale i nevýhodami. Na to je potřeba brát zřetel a rozhodnout se na základě jejich charakteristik. 

Spolupracujte nebo bojujte. Je to na vás!

Vedle samostatného hraní můžete také navazovat přátelství s dalšími hráči a společně pak vytvářet různé aliance. Můžete si tak poté podmanit celý herní svět. Války, obchody a výstavby tak monumentálních staveb, že by vám je i nejmodernější architektura záviděla. To vše můžete v Travianu získat. Chce to jen trochu trpělivosti a nějaké ty hodiny strávené ve hře. Ovládání je velice intuitivní a dostane se vám do ruky během mžiku. 

Travian nabízí obrovskou herní plochu, kde můžete uplatnit své kreativní schopnosti, ale i ty vojenské nebo vyjednávací. Stejně tak si vyzkoušíte vydělávání peněz nebo poznáte pocit spojený s budováním vlastní armády. Velice rychle poté umí plynout čas, který ve hře strávíte. Obzvlášť, pokud vidíte, jak vám před očima roste obrovská říše a vy jste na její špici. To je pocit, který hned tak neomrzí.

Podobné Hry