Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Zažijte epické bitvy ve vzduchu i na moři

War Thunder je akční free-to-play hra, která patří do žánru MMO. Jde o titul nové generace, v němž získáte možnost ovládat letouny, tanky, lodě a helikoptéry z doby od druhé světové války až po současnost.

Princip je relativně jednoduchý. Ve hře je dostupných 10 hratelných zemí. Každá z nich je vybavena leteckým a pozemním vojskem. U některých jsou navíc bojové jednotky doplněny loďstvem a vrtulníky.

Celkem hra nabízí více než 2000 kusů bojové techniky vytvořené na základě historických předloh. Její provedení je proto zcela věrné a do detailu propracované.

Zahrát si pak můžete ve 3 herních módech – pozemním, leteckém a námořním. Ty se dále dle obtížnosti rozvětvují na zjednodušené (arkádové), realistické a simulátorové.

Hra obsahuje celkem 100 map reprezentujících důležitá historická bojiště. Zúčastnit se tak budete moci epických bitev v neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušet si v nich lze bezpočet bojových strategií, například potopení válečné loď pomocí torpéd z vašeho rychlého bojového člunu. S každou vyhranou bitvou si vyděláte na další vylepšení pomocí herní měny v podobě stříbrných orlů.

Poznejte jeden z nejlepších simulátorů

Těchto bojů se budete účastnit po boku milionů hráčů po celém světě. Čeká na vás tak skutečně nebývale intenzivní PvP zážitek. Na své si přijdete s celou řadou herních stylů, akční povahy využijí stíhačky, ale lze se uchýlit i ke klidnějším bombardérům. War Thunder si navíc užijí jak hráči méně zkušení, tak i ti pokročilí.

Do hry jsou implementovány četné vizuální efekty v podobě oblohy, různých typů mraků, mlhy a slunečního světa. Jedinečnou atmosféru navíc podtrhují kromě skvělého vizuálního zpracování i vydařené zvukové efekty.

Nezapomíná se ani na pravidelnou porci nové zábavy. Vývojáři neustále přidávají nové aktualizace obsahu zahrnující nové stroje, mapy, mise a národy.

War Thunder tak právem patří ve své kategorii k vůbec nejoceňovanějším hrám. Dokazuje to například titul nejlepšího simulátoru na Gamescom 2013. A v neposlední řadě to potvrzuje i přízeň hráčů, War Thunder vás zabaví na řadu hodin.

Podobné Hry