Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Když se řekne online hra nebo free to play titul, spoustu lidí na první dobrou napadne právě World of Tanks. Tato hra patří v rámci MMO her k těm vůbec nejoblíbenějším a nejhranějším, a to už kvůli masivní reklamní kampani, na níž si tvůrci ze společnosti Wargaming zakládali už před dlouhými roky. Mohli jsme ji tak potkat samozřejmě na internetu, ale třeba i v rámci klasického televizního vysílání, což není úplně běžné. Třebaže máme pocit, že World of Tanks není potřeba nijak zvlášť představovat, zcela jistě se najde celá řada hráčů, kteří s tímto titulem zatím neměli co dočinění.

O čem je World of Tanks?

Jak je už z názvu patrné, tato hra se odehrává v prostředí tanků, respektive tankových bitev. Tato válečná vozidla jsou pak doslova všude, kam se podíváte. Jako hráč máte k dispozici stovky různých modelů od těch řekněme primitivnějších až po obrovská obrněná monstra, která na válečném poli rozhodně potkat nechcete. Navíc, stále přibývají další. Do této chvíle se celkový počet vyšplhal na více než šest stovek různých modelů tanků, kterými se můžete prohánět po více než čtyřech desítkách různých map, a to těch inspirovaných skutečnými válečnými lokacemi, tak i těmi zcela smyšlenými. To dělá z World of Tanks velice různorodou a masivní hru, která vás snadno zabaví na dlouhé hodiny. Mimochodem, každá ze zmiňovaných map má svůj vlastní osobitý soundtrack, což vám také usnadní orientaci.

Vyhrávat, ničit a bojovat do poslední chvíle

Cílem hry je samozřejmě vyhrát. Toho se dá docílit zničením konkurenčních tanků, případně splněním nějakého toho úkolu typu, kdy musíte obsadit předem stanovený bod na mapě, případně dobýt území bráněné skupinou oponentů. Herních módů je tu však mnohem víc, což zajistí, že se vám hra hned tak neomrzí. Můžete být klidně sólista, ale i spolupracovat s ostatními hráči. To je jen a jen na vás. Za svá vítězství a postup jste samozřejmě poté odměňováni. Ať už novými vozítky, kterými poté můžete likvidovat konkurenci, tak i ziskem kreditů, za něž poté zakoupíte další munici, zkušenosti, různá vylepšení a tak podobně. Hra je postavena tak, aby vám stále nabízela nové a čerstvé herní zážitky, a to postupným otevíráním nového kontentu. Nemusíte se tedy bát, že se po pár bitvách začnete nudit a zabřednete do stereotypu. Jak se totiž říká – s jídlem roste chuť. Tady to platí dvojnásob.

World of Tanks hrají po celém světě desítky milionů hráčů, což nabízí více než slušnou komunitu přátel i nepřátel, s nimiž můžete změřit síly. V málokteré hře pak zažijete tolik akce a adrenalinu jako právě tady. Pokud se zajímáte o válečnou tematiku a o vozidla zvlášť, tady se rozhodně vyřádíte. Hra vyniká i solidní historickou přesností a jednotlivé lokace jsou mnohdy inspirovány skutečnými bojišti z velkých světových válek. Vedle zábavy se tak dozvíte i něco o historii, což je také jedním ze zajímavých benefitů hry.

Podobné Hry