Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Strategie tentokrát v kulisách válečných lodí

Akční titul World of Warships je hra náležející do žánru MMOG. Patří do „rodiny“ dalších oblíbených her World of Tanks a World of Warplanes, které staví na podobném principu.

Ve světě World of Warships tentokrát hráč do rukou dostává několik typů válečných lodí. S nimi se následně musíte za různých okolností probít nemilosrdnou týmovou bitvou.

Vlastní flotilu si můžete sestavit z více než 400 lodí pocházejících z první poloviny 20. století. K dispozici jsou například plavidla japonská, americká, německá, ale i francouzská, britská a mnoho dalších států. Vybírat můžete ze zástupců hned 11 národů.

Vybranou loď si navíc budete moci proměnit ryze k obrazu odpovídajícímu vašemu vkusu. Jednotlivá vylepšení si pak rovněž máte možnost navrhnout tak, aby odpovídala i zvolené herní strategii.

K tomu, abyste dokázali v bitvě dosáhnout kýženého vítězství, je v této hře nezbytností právě strategické přemýšlení a rozhodování. Je tak na vás, zda se uchýlíte k překvapivému útoku ze zálohy nebo zaútočíte na nepřítele přímo.

Propracované námořní bitvy proti hráčům i počítači

Taktika souvisí i s možnostmi konkrétní lodě, které jsou rozděleny do jednotlivých tříd. K dispozici jsou tak ve World of Warships křižníky, torpédoborce, letadlové i bitevní lodě. 

Už z charakteristiky námořních bitev vyplývá pomalejší tempo, důkladné přemýšlení je proto jednoznačně důležitější než rychlé reflexy. Od hry však, pozor, jednoznačně nečekejme maximální realismus. Ve World of Warships došlo k úpravě dostřelu i zmenšení bojišť. Výsledkem je však stále vynikající hratelnost.

Epické bitvy se následně odehrávají ve všech světových oceánech. Hrát můžete konkrétně v režimu PvP nebo v módu PvE. Nejoblíbenějším typem ve hře jsou jednoznačně náhodné PvE bitvy. Oproti kooperativnímu způsobu hry také nabízejí vyšší odměny.

Hra využívá mód free-to-play, respektive freemium režim. Dokupovat další vylepšení je tak sice možné, ale významného pokroku dosáhnete bez problémů i bez něj. To činí Word of Warships právem jedním z nejhratelnějších počinů své kategorie.

Podobné Hry