Online Hry

World of Tanks Conqueror’s Blade Rail Nation Travian Forge of Empires War Thunder

Zoologické zahrady jsou místem, které má celá řada z nás v oblibě už od dětství, ovšem stejně tak se najde plno lidí, kterým tato vášeň přetrvává až do dospělosti. 
Asi každé dítě by chtělo mít doma nějaké to zvířátko, přičemž čím více, tím samozřejmě lépe. Bohužel to ne vždy jde, ale zato to rozhodně jde v online prostředí. Tak jako ve hře s názvem Zoo 2: Animal park. Díky této strategii si můžete postavit svou vysněnou ZOO a pořídit do ní tolik různých zvířat, kolik je vám libo. 

O čem je Zoo 2: Animal park?


Představte si situaci, kdy dostanete jako rodinné dědictví malou, leč útulnou zoologickou zahradu. Stanete se zde správcem a vaším úkolem poté je z ní vybudovat jednu z těch světově proslulých a vyhlášených, kam budou rádi chodit návštěvníci. O tom je ve zkratce Zoo 2: Animal park. Pakliže jste někdy hráli hru My free Zoo, princip je zde obdobný. Stejně tak hra navazuje na tradici tak slavného titulu jako je Zoo Tycoon, který se stále těší značné popularitě u nespočtu hráčů. Podobně jako jeho další pokračování. 

Budujte svou ZOO, chovejte mláďata a lákejte nové návštěvníky


Péče o zvířata je však jen jednou stránkou hry, stejně tak se totiž musíte starat o samotný areál vašeho zvířecího parku. To znamená budovat ohrady a výběhy, nové pavilony a veškerou infrastrukturu, a to třeba i včetně přístupových cest. Zkrátka celkově postupně zkrášlovat celý areál, aby byl co nejlepší. V neposlední řadě pak potřebujete získávat stále nové návštěvníky, protože peníze, které u vás zaplatí za vstupné, poté můžete investovat do další výstavby. Vedle toho si je musíte i hýčkat a snažit se, aby byli se svou návštěvou maximálně spokojení, a aby se jim u vás líbilo. Za to se vám velice rádi štědře odmění. 

Hra jako taková nabízí i příběhovou linii, nejde tedy jen o to plnit postupně úkoly a nechávat se vtáhnout do nikdy nekončící rutiny a koloběhu okolo práce se zvířaty. Tak jako jste rychle zdědili onu ZOO, musíte okamžitě začít jednat, protože starosta vám dal nůž na krk, že pokud se areál okamžitě nepromění v místo, kam budou chodit návštěvníci, ZOO zanikne a pozemek bude prodán. Příběh však pokračuje i dál. 


Hra sama o sobě nabízí solidní a velice barevnou grafiku a hezké animace, která se mnohdy nesou až v pohádkovém duchu. Obzvláště je to pak vidět v momentě, kde se vám narodí nové přírůstky a mláďata vypadají neskutečně roztomile. 

Práce je spousta, ovšem nemusíte být na to zcela sami. ZOO 2: Animal park nabízí i možnost spojit se s dalšími hráči. Můžete tak společně vytvářet úplně nové světy plné těch nejexotičtějších zvířat. Fantazii se meze nekladou, tak ji nechte pracovat naplno a postavte ZOO, kam byste sami rádi chodili!