Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Pokud máte rádi pravěk, mohla by vás zaujmout hra Forge of Empires od německé společnosti InnoGames, protože se díky ní vrátíte do období doby kamenné, tudíž do časů pět tisíc let před naší současností. Tím to ale nekončí, jelikož poté můžete putovat napříč časem až do doby, která není už tak moc vzdálená té naší. Navštívíte tak mimo už zmíněné doby kamenné třeba i dobu železnou a středověk, ale nebude chybět ani trocha té futuristické budoucnosti. V úvodu musí ještě zaznít, že se jedná o strategickou online multiplayerovou hru.

O čem je Forge of Empires?

V této hře se stanete náčelníkem malé osady s tím, že začínáte v podstatě na zelené louce, jak už to tak u vzniku velkých historických civilizací bývalo. Ostatně, dost možná si to pamatujete z dějepisu.

V zásadě jde o to postupně získávat stále nová území a rozvíjet města. Stejně tak se budete věnovat výstavbě nových budov, výrobě zboží nebo výzkumu technologií. Můžete tak postavit zbrusu nový svět, ale inspirovat se i tím již zaniklým. Součástí hry jsou také válečné konflikty ať už při získávání nových území, tak obraně toho stávajícího.

Obrovskou devízou je to, že hra nabízí skutečně velké množství obsahu. Koneckonců, mapuje vývoj tisíců let, a to je náležitý manévrovací prostor. Rovněž je i dost propracovaná a na každý detail byla při jejím vývoji kladena pozornost. Velice snadno také může sloužit jako výukový materiál, ať už pro zájemce o historii nebo třeba při výuce na nějaký ten testík z dějepisu.

Budujte, objevujte a spolupracujte

Kolem hry navíc existuje poměrně slušná komunita hráčů, kteří na ni nedají dopustit. Hru můžete samozřejmě hrát v kooperaci, stejně tak jako být vlkem samotářem, to záleží pouze a jen na vás, nicméně ve více lidech je vždycky větší zábava. Neměli byste však zapomínat, že pro hru je důležitá herní politika a jednotlivé cechy, jak se zde nazývají skupiny hráčů nejlépe fungují, pakliže spolupracují.

Tato strategie patří vůbec k tomu nejlepšímu, co si můžete v této kategorii zahrát. Provede vás celou historií lidstva a ukáže vám i to, co třeba teprve může být. To dodává Forge of Empires komplexnost, které se hned tak jaká jiná hra nemůže vyrovnat.

Podobné Hry