Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Zachraňte se svými hrdiny Telerii

Hra Raid: Shadow Legends, známá také jako RAID je původně úspěšná mobilní hra, které se v roce 2021 dočkali ovšem i fanoušci PC her.

Tento freemium titul je dalším zástupcem žánru MMORPG. Příběh se odehrává ve fiktivním fantasy světě s názvem Teleria. Nesmrtelný strážce Telerie Arbiter potřebuje vzkřísit dávno mrtvé bojovníky, aby říši zachránil před zlovolným řáděním temného pána Sirotha.

A právě to bude vaším stěžejním úkolem. Budete tak muset dát dohromady ty nejlepší bojovníky ze sil na straně Světla i Temnoty. Své šampiony si budete moci vybrat z až 16 odlišných frakcí. Hrdinů je ve hře více než 500, na začátek dostanete na výběr konkrétně mezi mocným čarodějem, krásnou elfskou lučištnicí, orkským bojovníkem nebo neohroženou templářkou v lesklé zbroji.

S více než milionem možných kombinací nabízí Raid: Shadow Legends skutečně impozantní soubor taktik, který nemá ve světě MMORPG obdoby.

Bojujte v úchvatných kulisách temné fantasy

Svou alianci navíc můžete vybavit mocnými artefakty, které vašim hrdinům v jejich náročném úkolu pomohou. Využijte ničivé speciální dovednosti, AOE útoky i léčivé schopnosti.

Hra nabízí inovativní spojení soubojů typu PvP a PvE. Nelítostné bitvy v aréně vám pomohou získat nové bojové dovednosti a cenné artefakty. Posun v žebříčku vám pak zajistí respekt všech vašich soupeřů. Pamatujte, že do arény vcházejí sice dva, jako vítěz z ní však může odejít pouze jeden.

Čekají na vás rovněž epické bitvy s bossy, Dokážete se probojovat hradem ohnivého rytíře, vrcholkem ledového golema, pavoučím doupětem nebo dračím doupětem?

Tato hra vás navíc okouzlí unikátní 3D grafikou propracovanou do těch nejmenších detailů. Doslova vás vtáhne do světa temné epické fantasy. Prostředí je dokonale živé a animace jednotlivých útoků pohltí každého hráče.

Mezi herními mechanikami nechybí taktéž autoplay, který vám dovolí strávit méně času grindováním a mnohem více času průzkumem celého herního světa.

Podobné Hry