Online Hry

Tentlan World of Tanks Travian Forge of Empires War Thunder My Free Zoo

Star Conflict je multiplayerová free to play hra od vývojářů ze studia Targem Games. Jak už název napovídá, hra vás zavede do hlubin vesmíru, přičemž je vaším úkolem ujmout se jedné z vesmírných lodí, kterou budete ovládat. Máte přitom na výběr, zda se rozhodnete stát spíše průzkumníkem, nebo chcete být kosmickým válečníkem a bojovat proti dalším křižníkům v okolí.

O čem je Star Conflict?

Ve zkratce se tedy jedná o simulaci vesmírných bitev, ale jak již bylo naznačeno výše, bojovat není za každou cenu nutné. Stejně tak můžete křižovat vesmírem a hru pojmout jako jednu velkou objevnou plavbu. Záleží na vašich preferencích a přístupu k hraní. Pokud se ale rozhodnete vydat po cestě bojovníka, budete mít k dispozici stále velké penzum bitev, kterých se můžete zúčastnit.

Vedle toho hra nabízí kvantum úkolů, jenž můžete plnit. Stejně tak můžete získávat cenné předměty a v neposlední řadě se také vyblbnete, pakliže se rozhodnete vyrobit svou vlastní kosmickou loď. Ostatně, různých modelů jsou zde k dispozici stovky, takže si zcela jistě vyberete ten ideální právě pro vás.

Objevujte, bojujte, prohánějte se vesmírem

Hra nabízí velice hezkou grafiku a také slušnou hratelnost. Rovněž zaujme i intuitivním ovládáním, jehož zvládnutí vám nezabere mnoho času, což je samozřejmě velké plus, protože se můžete prakticky hned zapojit do soubojů. Nic vás nebude zdržovat.

Další část hry je potom ve znamení kooperace s dalšími hráči. V momentě, kdy vstoupíte do nějaké aliance s ostatními veliteli, získáte tím parťáka na plnění úkolů, ale i někoho, kdo vám bude hlídat záda před nepřáteli, což se vždycky hodí. Časem můžete stát v čele organizace klidně i vy.

Na otázku, zda jsme ve vesmíru sami, vám tato hra sice neodpoví, zato v něm ale nebudete sami za monitorem svého zařízení, pakliže se pustíte do bitev se svými kamarády. Star Conflict nabízí obrovskou herní plochu, na které se můžete pohybovat, obrovský arzenál zbraní a nepřeberné množství lokací. Velice snadno vás tento svět může pohltit na značné množství hodin. Jste připraveni vzlétnout ke hvězdám?

Podobné Hry